
16:03, 22 квітня 2023 р.
Представниці Київської області здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи з вільної боротьби в Загребі
Жіноча збірна України, у складі якої були Ірина Коляденко та Аліна Грушина-Акобія, посіла перше місце в командному заліку.
У фінальному поєдинку вагової категорії 62 кг Ірина Коляденко здолала 2-й номер світового рейтингу, Грейс Джекоб Булен із Норвегії. Аліна Грушина-Акобія, вихованка Центру олімпійської підготовки Київщини, стала чемпіонкою континенту у ваговій категорії 57 кг, перемігши Залу Алієву з Азербайджану з рахунком 10-0 за 2,5 хвилини.
Ми вітаємо переможниць та їхніх тренерів Олександра Кутакова та Володимира Яременка, а також всю борцівську спільноту України з цим блискучим результатом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
08:47, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
