
12:07, 9 липня 2023 р.
На Київщині продовжують ліквідовувати наслідки негоди, яка триває в області третю добу поспіль
Відновили електропостачання у 176 населених пунктах, які були повністю позбавлені світла, а також у 315 населених пунктах, де відбувався частковий відключення.
Найбільше постраждали Бучанський, Фастівський, Обухівський, Вишгородський та Бориспільський райони через погодні негаразди.
Крім того, 29 ліній електропередачі повністю або частково пошкоджені. В результаті повного відключення наразі знаходяться 11 населених пунктів, а частково позбавлені світла 29 населених пунктів. Без електропостачання опинилися понад 17 тисяч сімей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
00:02, 14 червня
9
15:15, Вчора
10:41, 9 червня
13:28, 17 червня
7
15:15, Вчора
2
