• Головна
  • Балістичний шолом - кращі матеріали для виготовлення
Новини компаній
12:36, 12 жовтня 2023 р.

Балістичний шолом - кращі матеріали для виготовлення

Новини компаній

Найкращий захист від куль та уламків забезпечує балістичний шолом, створений з урахуванням потреб сучасного бійця та обставин, в яких буде використовуватися броня. Цю складну задачу стало можливим вирішити не одразу. З часом, коли на зміну важким металевим каскам прийшли легкі матеріали, які мають високу надійність та щільність, такі як ультрависокомолекулярний поліетилен, вуглеводне волокно та інші.

Військові шоломи, які виготовляє компанія Українська броня, вже давно стали еталоном якості та забезпечують бійця комфортним спорядженням, здатним захистити від різного роду травм на полі боя. Підібрати для себе тактичний балістичний шолом, плитоноску та плити для плитоноски рівня NIJ сьогодні Ви можете за декілька хвилин на офіційному сайті компанії-виробника Українська броня. Менеджери допоможуть визначити правильний розмір та формат каски для захисту голови, підкажуть, яка саме підійде для вирішення Ваших задач. На сайті компанії представлені кевларові броньовані елементи захисту, які повністю відповідають високим стандартам ЗСУ та ДСТУ, пройшли балістичні випробування і можуть використовуватися при виконанні бойових задач.

Балістичний шолом - кращі матеріали для виготовлення, фото-1

Чому сучасні матеріали кращі за метал?

Основна задача військового шолому сьогодні гарантувати можливість відбиття удару по голові, а також захист від уламків, який дуже часто необхідний в умовах виконання військових задач. Саме тому, майже кожен балістичний шолом виготовляється з декількох видів матеріалів, в залежності від кількості шарів, які він налічує. Це означає, що всередині та назовні шолом буде мати зовсім різне покриття, завдяки цьому створюються можливість поглинати більшу частину удару або навіть переносити його на інший об'єкт.

  • Зовнішня частина - ще можна сказати що це оболонка шолома, виготовляється з матеріалів, здатних зупинити більшу частину уламків та стримати максимальну силу удару. Зараз в якості такого матеріалу використовується загартований пластик, який може акумулювати удари від тупих предметів. Поверхневий шар шолому виготовляється із пластику, а внутрішня його частина - створюється із араміду, який просочений смолою і гарантує високу надійність каски, забезпечує необхідну щільність матеріалу для усунення максимальної сили удару.
  • Підкладка - не є частиною балістичного захисту, але при цьому суттєво покращує як властивості оболонки шолому, так і відчуття власника. Якісна підкладка створена з натуральних та комбінованих матеріалів, гарантує поглинання вологи, додає основним матеріалам шолому додаткові властивості для стримання кінетичної сили удару. Конфігурація модульних підкладок дозволяє коригувати їх у відповідності до потреб користувача та індивідуального розміру, форми голови.
  • Елементи кріплення - насправді ці деталі також мають виключну роль, оскільки гарантуватимуть можливість бійця виконувати різноманітні задачі та пересуватися настільки швидко, наскільки це необхідно, не переймаючись про надійність кріплення шолому. Частіше за все для цієї мети використовуються Кордура – матеріал, який має унікальні властивості та гарантує стійкість до розривів. Виходить, що ремінці фіксують шолом завдяки декільком точкам, але при цьому не створюють додаткове навантаження. Матеріал для кріплень має ті ж самі властивості, що й матеріал, який використовується для виготовлення плитоносок.
Балістичний шолом - кращі матеріали для виготовлення, фото-2

Важливим елементом будь-якого шолому, окрім його функціональних основних властивостей, стане наявність додаткових елементів у вигляді покриття, яке може бути балістичним, липким або камуфляжним. Перше дозволить гарантувати більший захист користувачеві. Липке буде слугувати у якості додаткового елементу для розміщення та надійної фіксації знаків, додаткових батарей, деяких невеликих елементів для швидкого доступу. Камуфляжне матиме відповідні маскувальні деталі, які дозволять бійцеві злитися з навколишнім середовищем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...