• Головна
  • Програма комплексного відновлення Київщини - приклад вдалого планування відбудови
23:53, 7 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Програма комплексного відновлення Київщини - приклад вдалого планування відбудови

Програма комплексного відновлення Київщини - приклад вдалого планування відбудови , фото-1

Статус розроблення програм комплексного відновлення, публікації на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та інтеграцію документів на прикладі планування відбудови Київщини обговорили на заході «Програми комплексного відновлення: практичний досвід розробки». Подія відбулася в рамках підтримки розроблення програм комплексного відновлення областей і територіальних громад.

До участі в заході були запрошені представники виконавчих органів сільських, селищних, міських територіальних громад, представники уповноважених органів містобудування та архітектури і структурних підрозділів, діяльність яких пов’язана із соціально-економічним розвитком та відбудовою. Київську обласну військову адміністрацію представляв директор Департаменту містобудування Київської ОВА Ярослав Янович. Серед спікерів були заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська і голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк і представники проєкту USAID та UK Aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».

Учасники розглянули питання розроблення програм комплексного відновлення областей, пілотних програм, які будуть ґрунтуватися та гармонійно доповнювати обласні програми, у громадах, оприлюднення відомостей про ці програми у відкритому доступі на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) як запоруки їх успішної реалізації, а також інтеграції документів, які поєднують сфери соціально-економічного розвитку, просторового планування й інфраструктури.

Подію організувало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки проєкту «TAPAS Project / Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#План відновлення Київщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...