• Головна
  • Проксі-сервер — що це таке і чому не варто користуватися безплатним
Новини компаній
10:20, 16 лютого

Проксі-сервер — що це таке і чому не варто користуватися безплатним

Новини компаній
Проксі-сервер — що це таке і чому не варто користуватися безплатним, фото-1

Концепція конфіденційності в Інтернеті існує з самого початку його появи. Від цифрових слідів до витоку даних — люди все більше усвідомлюють необхідність захищати свої дані, коли проводять час в Інтернеті. Проксі-сервери, такі як ltesocks.io, використовуються для захисту конфіденційності та дуже популярні. Багато проксі-серверів є безплатними, що є величезним плюсом для користувачів, які не хочуть використовувати платні альтернативи, але у цього варіанту є свої недоліки.

Як працює проксі-сервер?

Проксі-сервери діють як посередники між вашими пристроями та веб-сайтами або онлайн-сервісами, які ви відвідуєте, забезпечуючи анонімність шляхом маскування вашої IP-адреси. Коли ви підключаєтеся до проксі-сервера, ваш веб-трафік спрямовується через інший сервер за межами вашої локальної мережі, що ускладнює зловмисникам шпигунство за вашою діяльністю в Інтернеті. Використовуючи проксі-сервер, користувач мережі може отримати багато додаткових можливостей для збереження анонімності при роботі в Інтернеті.

Для чого потрібен проксі-сервер?

Використання проксі-сервера не тільки дозволить вам залишатися анонімним у вашій мережі, але також може допомогти вам обмежити небажану активність членів вашої родини або співробітників. У налаштуваннях сервера ви можете заблокувати окремі веб-сайти та встановити фільтри, подібні до тих, що застосовуються у програмах батьківського контролю.

Які ризики пов'язані з використанням проксі-сервера?

Проксі-сервери, попри свої численні переваги, мають і кілька недоліків. Найважливіший з них полягає в тому, що багато з них використовують протокол HTTP, який не забезпечує шифрування. На відміну від нього, мобільний 4g проксі, що використовує HTTPS та Socks5, пропонує такий самий рівень шифрування, як і сайти з SSL.

На жаль, багато проксі-серверів також небезпечні для нашої кібербезпеки. Особливо це стосується безплатних.

Чому не варто використовувати безплатний проксі-сервер?

Безплатний проксі-сервер може наражати користувачів на цілу низку проблем безпеки. Хоча ці сервери можуть забезпечити легку анонімність, вони пов'язані зі значними ризиками, деякі з яких можуть бути неочевидними.

Основні підводні камені безплатного проксі-сервера полягають у наступному:

  • Відсутність шифрування.
  • Ризик моніторингу трафіку.
  • Реклама, повна шкідливого програмного забезпечення.
  • Погане з'єднання.
  • Крадіжка файлів cookie.

Саме тому краще використовувати надійні проксі-сервери за розумну плату, ніж сподіватись, що безплатний варіант запропонує якісні послуги. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...