• Головна
  • Як вибрати випалювач по дереву для дитини
Новини компаній
14:08, 28 березня

Як вибрати випалювач по дереву для дитини

Новини компаній
Як вибрати випалювач по дереву для дитини, фото-1

Випалювання по дереву – цікавий різновид творчості, який подобається багатьом дітям. Створюючи малюнки та надписи на фанері, малеча розвиває фантазію, образне мислення, дрібну моторику. До того ж у такий творчий спосіб можна розвинути увагу та терплячість, що полегшить навчання у школі.

Щоб зацікавити дитину у новому занятті, треба зібрати правильний інструментарій. Як обрати випалювач на дереву та які додаткові аксесуари знадобляться для пірографії – далі у статті.

Різновиди жала та конструкції

Перша деталь, на яку варто звертати увагу при виборі випалювача, – перо. Від його різновиду залежить рівень складності роботи на дерев’яній фанері й те, яким вийде результат творчості. Жало пірографа буває двох типів:

  • Тверде. Прибори з таким пером за виглядом та функціональністю нагадують паяльник. Їх обладнують твердими та порівняно товстими насадками, на які подається тепло. Перевагами твердопір’яних пірографів є зручність у користуванні та можливість застосовувати жала різної форми.
  • Дротяне. Насадка у подібних випалювачах має вигляд мініатюрної гнучкої петлі, що швидко нагрівається. Завдяки такому інструменту можна створювати найцікавіші малюнки з дрібною деталізацією, однак ця робота потребує вправності. Дротяні моделі не передбачають зміни насадок.

Якщо ви обираєте пірограф для дитини, краще надавати перевагу твердопір’яному варіанту. З таким випалювачем набагато легше працювати – він ідеально підходить для опанування техніки. До того ж зміна жал для малювання різних ліній робить процес творчості цікавішим.

Обираючи пірограф для маленького майстра, звертайте особливу увагу на руків’я прибора. Інструмент має зручно лежати в руці, тож що компактнішою буде модель, то краще. Прилади з елементами захисту від опіків зроблять роботу максимально безпечною для дитини.

Технічні особливості

Що вища потужність, то інтенсивнішим буде нагрівання пірографа. У різних випалювачах по дереву потужність може сягати 60 Вт, однак для дитячої творчості буде достатньо приладу на 20-40 Вт.

Температура нагріву в пірографах варіюється в діапазоні 100-500 градусів. Моделі з регулюванням тепла розширюють творчі можливості, однак для дитини краще обирати випалювач із фіксованою температурою. Такий прилад значно простіший у користуванні.

Додаткові інструменти

Аби розпочати творчий процес, одного випалювача буде недостатньо. Пірографія можлива лише за наявності повного інструментарію. Профільні магазини пропонують як окремі прилади та аксесуари до них, так і готові набори. З подібним асортиментом можна ознайомитися у цьому каталозі - https://expert-pro.com.ua/vyzhigateli_po_derevu/.

Перше, чим варто доповнити прибор, – дерев’яні фанери. Вони бувають круглими, прямокутними, квадратними. Цікавими для дитини будуть варіанти з наведеними контурами – на таких фанерах легко вчитися.

У комплекти твердопір’яних пірографів часто включають насадки різної форми. Що більше жал у наборі – то захопливішим буде творчий процес. Зміна пір’їв дозволяє робити лінії різної товщини та глибини, тому малюнок виходить цікавішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...