Помічник

Я теж хочу наповнювати ваш сайт новинами. Це можливо?
СМИ
7 materials
1
Хто може надсилати нам новини?

Усі бажаючі, хто хоче поділитися з нами важливою подією або проблемою, можуть запропонувати її для опублікування. Крім того, ви можете запропонувати героя для інтерв'ю або тему для спецпроекту. Редактори нашого сайту завжди раді інформації, яка турбує і якою діляться наші читачі.

2
2 Що мені для цього потрібно?

Найчастіше нам надсилають новини очевидці подій, у яких під рукою тільки смартфон. Наприклад, якщо ви стали свідком дорожньо-транспортної пригоди, можна зробити кілька фото, описати ситуацію і відправити нам. Якщо ж ви зіткнулися з хамською поведінкою водіїв автобусних маршрутів, і ви обурені, алгоритм залишається таким же: фотографуєте номери автобусу, описуєте ситуацію і надсилаєте 04563. А ми розбираємося в ситуації, даємо поради стосовно того, як діяти в таких ситуаціях, куди скаржитись і публікуємо на нашому сайті.

Важливо, що ви можете писати 24/7 і не чекати слушного часу або офіційного початку робочого дня.

3
3 Якщо я не можу сфотографувати, що ж мені, залишитися без вашої допомоги?

Звичайно, ні. Якщо ви не можете сфотографувати, то при необхідності це можемо зробити ми.  Так що не переживайте, головне - донесіть до нас інформацію.

4
4 На які ще теми я можу надсилати вам інформацію?

На найрізноманітніші: від прориву труби до стрибка з парашутом в 80 років.

5
5 Куди ж мені надсилати новину, скажіть нарешті!

Заходьте на наш сайт в розділ новини (ЦЕ ТУТ) і знаходите справа, навпроти напису «Новини Білої Церкви», кнопочку «Повідомити новину». Сайт переведе вас на сторінку з заповнюваними полями, де ви зможете написати інформацію, прикріпити фото і навіть файл, вказати своє ПІБ та контактні дані.

Ще один варіант - зайдіть в нашу групу в Facebook (СЮДИ) і напишіть нам в повідомлення. Це більш мобільний і швидкий спосіб.

6
6 Ви підписуєте джерело інформації? А якщо я захочу залишитися анонімним?

Так, ми завжди підписуємо джерело інформації, для цього вам необхідно написати своє ім'я та прізвище в тексті, який нам надішлете.

Якщо ви захочете залишитися анонімним джерелом, ми не будемо повідомляти ваші дані в матеріалі.

7
7 А якщо я вам набрешу, як ви про це дізнаєтеся?

Ми завжди перевіряємо інформацію у відповідних органів, так що, якщо ви нам набреше, ми просто не опублікуємо вашу новину.

Коментарі

Хочете додати 04563.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?