Львів – старовинне місто, засноване ще у 1256 році, до теперішнього часу зберігає пам’ять про своє багате історичне минуле. У місті збережена велика кількість архітектурних пам’ятників та неповторна атмосфера старовинного європейського міста. Зараз Львів визнано культурною столицею країни. Життя в цьому місті – це мрія багатьох співвітчизників та громадян з інших країн. Тому квартири Львів цінуються дуже високо.

Місто активно розбудовується, з’являються нові райони з сучасними новобудовами, в яких забудовники пропонують якісне житло більшої площі та з кращим плануванням. Новим гравцем на будівельному ринку Львова являється компанія "Globus". Молода професійна команда фахівців компанії, втілюючи новітні технології в своїх новобудовах, пропонує майбутнім клієнтам комфортні квартири за доступними цінами. Не зважаючи на молодість, компанія стає все більш популярною серед львів’ян. У будівництві квартир використовуються лише якісні сертифіковані матеріали.До переваг новобудов від компанії "Globus" слід віднести - вдале розташування житлових комплексів,- наявність ландшафтного дизайну,- розвинуте транспортне сполучення.

Затишним місцем для облаштування нового життя є Сихівський район Львова. Тут компанія "Globus" будує сучасний житловий комплекс “Globus Comfort”, що розташований недалеко від Католицького університету. Компанія пропонує потенційним клієнтам купити квартиру Львів Сихів за ціною від 15500 грн/м2.У житловому комплексі втілено інноваційні технології сьогодення. У квартирах встановлено панорамні вікна з 4 камерного металопрофілю з подвійними енергозберігаючими склопакетами.Від небажаних гостей помешкання захищають фабричні металеві протипожежні двері з двома замками, облицьовані МДФ накладками.Квартири обладнані індивідуальним опаленням, що забезпечується двохфункційним котлом Protherm та радіаторами.Завдяки наявності індивідуальних лічильників на воду, світло та газ оплата здійснюється лише за використані фактично енергоресурси та воду.У квартири проведено інтернет та телебачення.Власники автотранспорту можуть користуватися підземним паркінгом.Візитівкою новобудові стануть великі холи під’їздів, що будуть оздоблені керамогранітом.

Сихівський район Львова має розвинену інфраструктуру, та зручно з’єднується транспортом з усіма районами міста. Квартира в комплексі “Globus Comfort” – гідне місце для щасливого сімейного життя.