17:30, 3 червня 2016 р.

Поради, які вбивають

З початком літа люди масово починають займатися собою - записуються в спортзали, сідають на дієти, переінакшують свій спосіб життя. Ще б пак - недоліки статури вже не приховати під зимовим пальто, а активний відпочинок потребує більше сил та енергії. Один з найбільш популярних способі оздоровлення - дієти, сотні яких опубліковані в інтернеті.

Однак, медики попереджають: оздоровчий ентузіазм повинен бути обдуманим! Тим більше, не слід беззастережно довіряти порадам з інтернету. Навіть найбільш авторитетні поради треба узгоджувати з лікарями.

Яскравий приклад - так звана "білкова дієта" ("дієта Аткінса" і т.п.), яка передбачає виключення з раціону вуглеводів. На практиці, перевантаження організму білками може спричинити до захворювань нирок, печінки та інших органів. Причому негативні наслідки можуть виявитися далеко не одразу.

Найбільш шкідливими медики вважають "монодієти", коли раціон харчування штучно скорочується до одного продукту - гречки, кефіру, бананів, яблук і т.д. Це справді дає ефект схуднення, але природа цього схуднення нездорова - це виснаження організму, який недоотримує поживних речовин.

З великими ризиками пов'язане і голодування. Серед можливих наслідків - авітаміноз, зниження імунітету, захворювання шлунку та нирок, а також загрострення наявних хронічних захворювань. 

Медики наголошують: самочинне і безконтрольне вживання радикальних заходів може нанести серйозну шкоду здоров'ю. Тому перед тим, як братись за оздоровлення, слід проконсультуватись з лікарем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я #дієти #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...