Об'їзну дорогу навколо Білої Церкви побудують на паях
На Київщині влада вже в котрий раз анонсувала початок робіт із створення об'їзної дороги навколо Білої Церкви. В історії всього Білоцерківського району є багато розпіарених пректів та схем будівництва, які так і не не змогли позбавити міські вулиці від руху вантажівок. Для того, щоб врятувати дороги у Білій Церкві, владі доведеться залити асфальтом землі селян-пайовиків.
Про це повідомляється на сайті КиевВласть.
Так, 2 серпня в.о. голови Київської ОДА Олександр Савченко підписав розпорядження №404 "Про створення робочої групи з вивчення проблемного питання будівництва щодо будівництва автомобільної дороги в обхід м Біла Церква".
Об'їзну дорогу навколо Білій Церкві побудують на паях
Відповідно до цього документу затверджується склад робочої групи, яка вивчатиме перспективи будівництва об'їзної дороги навколо Білій Церкві. До 1 листопада 2017 року робоча группа надасть губернатору Київщини свої напрацювання та пропозиції стосовно розвитку проекту.
Очолив робочу групу перший заступник губернатора Олександр Савченко, в сферу відповідальності якого входить блок питань по інфраструктурі столичного регіону.
Працювати в складі групи буде також начальник Служби автодоріг Київської області Петро Береговий (за згодою), голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур і мер Білої Церкви Геннадій Дикий, керівник департаменту капбудівництва КОДА Сергій Золін, т.в.о. директора департаменту містобудування Дмитро Ликов і т.д.
Як відзначає глава ГО "Розвиток інфраструктури" Станіслав Гвоздіков, будівництво об'їзної дороги є єдиним рішенням проблеми з вантажним транспортом у місті Біла Церква.
"Самий кардинальний і дієвий спосіб позбавити місто від вантажного транспорту - будівництво повноцінної автодороги в обхід міста Біла Церква ", - сказав Станіслав Гвоздиков.
"Для того, щоб розвантажити дороги, пропонується побудувати дорогу в обхід міста Біла Церква і селищ, які розташовані поруч. Планується прокласти нову дорогу від кар'єра "Кошик" до Таращанського масиву в Білій Церкві" - відзначив Геннадій Джегур.
Проблемними моментами у будівництві доріг на цій ділянці є паї та приватні земельні ділянки. Фінансові ресурси відшукати також досить складно. За словами Геннадія Джегура, поки що невідомо, скільки потрібно буде грошей для такого будівництва.
Раніше повідомлялося, що траса "Київ - Біла Церква" обійдеться Україні в $ 300 млн.