• Головна
  • В Узинську об'єднану громаду увійдуть 13 сіл Білоцерківського району
14:53, 10 жовтня 2017 р.

В Узинську об'єднану громаду увійдуть 13 сіл Білоцерківського району

Узинська об'єднана територіальна громада об’єднає, окрім міста Узин, 13 сіл в межах 8 сільських рад Білоцерківського району. Це вже друга узгоджена Київською облдержадміністрацією громада в Білоцерківському районі.

Про це повідомляє сайт КиевВласть.

Відзначимо, що 21 вересня голова Київської ОДА Олександр Горган підписав розпорядження №500 "Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації про відповідність Конституції і законам України проектів рішень" Про добровільне об'єднання територіальних громад ".

У документі повідомляється про створення Узинської об’єднаної територіальної громади. Так, відповідно до розпорядження, в Узинську ОТГ увійдуть наступні села Білоцерківського району: Василів, Іванівка, Йосипівка, Затиша, Червоне, Павлівка, Мала Антонівка, Михайлівка, Вербова, Олійникова Слобода, Сухоліси, Чепиліївка і Тарасівка.

Раніше повідомлялося, що на Білоцерківщині планувалося створення двох об'єднаних громад з центрами в містах Узин і Біла Церква. Однак, створення Білоцерківської територіальної общини досі не відбулось.

Нагадаємо також, що в липні 2017 року Київська ОДА погодила створення Фурсівської ОТО з центром в селі Фурси Білоцерківського району. 29 жовтня в Фурсівської громаді відбудуться перші вибори до ради громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#влада #територіальнагромада #децентралізація #новини #БілаЦерква
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...