• Головна
  • «Білий Барс» поступився ХК «Донбас» в рамках 38-й туру регулярного чемпіонату УХЛ-Парі-Матч
12:15, 2 березня 2020 р.

26 лютого, в Білій Церкві 38-й тур регулярного чемпіонату УХЛ-Парі-Матч продовжили місцевий «Білий Барс» і донецький «Донбас».

Зі стартових хвилин матчу було зрозуміло, що жодна, ні друга команда просто так не віддадуть перемогу. Що «Білий Барс», що «Донбас» не поступалися ні на одному сантиметрі майданчика, попутно атакуючи ворота Кирила Кучера і Олексія Трифонова. Перші плоди масовані атаки принести команді гостей - Віталій Лялька найпотужнішим кидком прошив білоцерківські ворота, відкривши рахунок в матчі.

Здавалося, що на першу перерву команди підуть з рахунком 0:1 на табло, проте за хвилину до кінця матчу клуби провели кілька блискавичних атак і обмінялися закинутими шайбами ​​- на гол Владислава Волкова результативно відповів Назар Ружніков.

З самого початку другої двадцятихвилинки донеччанам, зусиллями Олександра Костікова, вдалося повернути перевагу в дві шайби. Але "барси" вдруге в матчі відзначилися у воротах Трифонова, знову скоротивши своє відставання до мінімуму.

Заключний відрізок зустрічі, так само, як і другий, донеччани почали зі швидкою закинутої шайби - дубль оформив Владислав Волков. Ця шайба так і залишилася єдиною в третьому періоді, а матч команди закінчили з підсумковим рахунком 4:2 на користь донецької команди.

«Білий Барс» - «Донбас» 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Лялька (Коренчук, Буценко, - більш. 5х3), 6:13; 0:2 Волков (Шишлянніков, Карамнов), 19:03; 1:2 Ружніков (Благой, Бабинець), 19:22; 1:3 Костіков, 20:14; 2:3 Благой (Бабинець, Морозов), 33:24; 1:4 Волков (Карамнов, Ігнатенко), 40:42;

Білий Барс: Кучер (Пеленський); Алексюк (А) - Грицюк, Чолач - Ядловський, Гребеник - Таран (А), Васильєв; Благий - Морозов - Бабинець, Куцевич (К) - Ружніков - Бородай, Шиманський - Качан - Панченко, Грабовецький - Зозовський - Середницький.

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Большаков - Вілсон, Ігнатенко - Гончаров, Григор'єв - Пангелов-Юлдашев, - Мазур; Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Шишлянніков - Карамнов - Волков, Лялька (А) - Карпенко - Разумов, Подзіньш - Захаров (К) - Костиков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #хокей #Білий Барс #Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки