• Головна
  • Кульовий кран - види та застосування
Новини компаній
09:11, 29 серпня 2020 р.

Кульовий кран - види та застосування

Новини компаній
Кульовий кран - види та застосування, фото-1

Популярні кульові крани https://armashop.ua/ з нержавіючої сталі, які також називаються поворотними кранами використовуються в промисловості та будівництві. Їх дизайн та конструкція відносно прості, звідси і така велика популярність.

Типи клапанів

Ви можете зустріти різні типи кульових кранів. Яке їх призначення?

  • Кульовий кран ½ до 3 дюймів - це клапани різного розміру. В основному вони використовуються як елементи водопроводу в квартирі.
  • Газовий кульовий кран - як випливає з назви, призначений для газових установок і його завданням є ввімкнути або відключити подачу газу.
  • Кульовий кран з фільтром - крім стандартної функції, він має фільтр, який вловлює домішки і не пропускає їх далі.
  • Кульовий кран-метелик - замість стандартного важеля він має метелик, що полегшує відкривання та закриття.
  • Фланцевий кульовий кран - застосовується для труб великого діаметру.

Де використовуються кульові крани?

Завдяки своїй простій конструкції та високій надійності цей найпопулярніший клапан зустрічається на кожному кроці. Деякі способи використання цілком очевидні, інші можуть вас здивувати.

Кульові крани зазвичай використовуються в побутових водопровідних системах, і їх завдання просте - перекрити і відкрити потік води.

Газові клапани - використовується в газових установках.

У промисловості кульові крани використовуються, наприклад, у газопроводах, а також у нафтопереробній промисловості, наприклад, у трубопроводах для транспортування сирої нафти.

Переваги кульових кранів

Найголовніша перевага - це їх дизайн. Вони міцно побудовані і не потребують додаткового обслуговування. Кульові крани стійкі до стирання, і завдяки використанню в конструкції нержавіючої сталі, їх можна успішно використовувати у водних системах. Вони не піддаються корозії. Їх експлуатація надзвичайно проста, досить невеликого повороту, щоб відкрити або закрити клапан.

Дефекти клапанів

Повторне відкриття і закриття клапана з часом руйнує його. Це збільшує зручність використання, якби це було складніше, клапан, безумовно, відкривався б і закривався рідше. Ви все ще можете зустріти виробників, які використовують гірші сталеві сплави, прокладки нижчої якості тощо, щоб зменшити виробничі витрати. Ви повинні бути особливо обережними, купуючи кульові крани, адже найчастіше вони використовуються у водо- та газових установках. Їх несправність піддає завдасть великої шкоди і навіть ризику для здоров'я чи життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: в Українці на Київщині відкрили сучасне укриття, розраховане на понад 600 осіб
Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій
Маєте власний бізнес, але він не розвивається, або розвивається повільніше, ніж вам хочеться? Реєструйтеся на п'ятиденний тренінг "Розпочни та розвивай свій бізнес"
Руслан Кравченко просить мешканців Київщини під час негоди не виїжджати без нагальної потреби та подбати про літніх людей
Оголошення
live comments feed...