• Головна
  • Сучасна скульптура в інтер'єрі
Новини компаній
11:00, 18 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Сучасна скульптура в інтер'єрі

Новини компаній
Дизайн-студія Романа Москаленко

Дизайн-студія Романа Москаленко

Сучасна скульптура в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасна скульптура стає все більш затребуваною, вона часто зустрічається в інтер'єрних композиціях з різними напрямками дизайну та архітектурних стилів. Такі скульптури можуть бути в різних проявах і різновидах технік виготовлення скульптур. Для приміщень, оформлених в класичних стилях, використовуються класичні скульптури і барельєфні композиції. Багато власників будинків і квартир вважають за краще бачити в своїй інтер'єрної композиції, скульптури виконані в сучасних стильових напрямках. Працюючи із виготовленням скульптури в сучасних стилях, частіше, ми використовуємо технологію лайфкастинг, за допомогою якої із справжнього жіночого тіла виготовляється скульптура.

Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленко

Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленко

Виготовлення скульптури на замовлення

  • Студія Романа Москаленко є безумовним лідером в області виготовлення ексклюзивних авторських скульптур виготовлених технологією лайфкастинг. Фахівці студії також розробили ще одну унікальну технологію яка не має аналогів, з використанням металоконструкцій. Вона дозволяє добитися дивовижних результатів, а саме рівня деталізації на тонких шарах скульптури.
  • Наші скульптури відрізняються високою міцністю, а також стійкістю до впливу зовнішніх атмосферних чинників. Їх можна використовувати як усередині будинку, так і поза його стінами, вони зможуть прикрасити будь-яку композицію.
  • При експлуатації скульптури як в інтер'єрі, так і поза стінами будівлі ми застосовуємо дзеркальне декоративне покриття, яке можна отримати при використанні методу хімічної металізації сріблом. Ми можемо нанести тонкий декоративний шар срібла практично на будь-який матеріал, це істотно розширило межі використання нашого методу.

При замовленні у нас скульптури ми можемо створити як класичну, так і сучасну абстрактну скульптуру різного рівня складності. Всі створені нами скульптури виглядають стильно, незвично і привабливо, вони мають свій внутрішній магнетизм, кожен раз, дивлячись на них, вони розкриваються в новому ракурсі, виникає бажання підійти і доторкнутися до них, задуматися.

Мистецтво скульптури

У переліку послуг, пропонованих нашою студією, є виготовлення сучасної скульптури на замовлення. Спочатку ми обговорюємо концепцію, деталізацію технічного завдання та опрацювання кількох варіантів скульптури або скульптурної композиції, їх комп'ютерне моделювання, уточнення деталей замовлення, затвердження проекту і як наслідок його виконання.

Працюючи з нами, ви отримуєте унікальну скульптуру або скульптурну композицію, яка стане невід'ємним, головним елементом декору вашої інтер'єрної або ландшафтної композиції.

Якщо Ви зацікавилися творами сучасного мистецтва скульптури і хочете співпрацювати з нами, зв'яжіться з нами по телефону або напишіть листа на наш e-mail. Ми домовимось про зустріч для уточнення деталей та готові обговорити концепцію майбутньої скульптури або скульптурної композиції, а також зайнятися її практичною реалізацією. Більше інформації де Ви зможете ознайомитися з нашими технологіями в сучасній скульптурі можна побачити у нас в розділі сайту — скульптура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скульптура #замовити скульптуру #сучасна скульптура #дизайн-студія Романа Москаленко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...