• Головна
  • Конкурси на кращі проєкти скульптури “Повітряна куля” та міні-скульптур у місті оголошено у Білій Церкві
19:16, 14 квітня 2021 р.

Конкурси на кращі проєкти скульптури “Повітряна куля” та міні-скульптур у місті оголошено у Білій Церкві

конкурс біла церква, в білій церкві оголошено конкус, конкурс проєктів біла церква, скульптурок біла церква, скульптури біла церква

конкурс біла церква, в білій церкві оголошено конкус, конкурс проєктів біла церква, скульптурок біла церква, скульптури біла церква

13 квітня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Білоцеркіської міської ради, на якому були прийняті рішення щодо проведення замовлених конкурсів на кращий ескізний проєкт скульптури “Повітряна куля” та на кращий ескізний проєкт міні – скульптур у місті Біла Церква Білоцерківської міської територіальної громади.

Дані конкурси проводяться згідно рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 січня 2021 року № 50 «Про затвердження переліку проектів переможців, які пропонуються до фінансування у рамках громадського бюджету на 2021 рік» з метою реалізації проєктів-переможців громадського бюджету.

Строки проведення конкурсу на кращий ескізний проєкт скульптури «Повітряна куля» – з 14.04.2021 по 30.04.2021 рік, а на кращий ескізний проєкт міні – скульптур – 14.04.2021 по 14.05.2021 рік.

Було погоджено програму та умови замовлених конкурсів, затверджено склад журі та визначено відповідальних за їх організацію та проведення.

Також на засіданні у зв’язку зі зверненням одного з авторів проєкту-переможця було вирішено змінити місце розташування проєкту “Середньовічний парк “Гюргівська фортеця” з острову Дитинства на острів Кохання (в районі вул. Річкова).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...