• Головна
  • Прийом заяв на зарахування до першого класу триває у Білій Церкві
08:31, 6 травня 2021 р.

Прийом заяв на зарахування до першого класу триває у Білій Церкві

У Білій Церкві триває прийом заяв на зарахування до першого класу

У Білій Церкві триває набір дітей до першого класу.

Через карантин записатися до школи можна онлайн. Прийом документів для зарахування дітей до першого класу у Білій Церкві розпочався 29 лютого і триватиме до 31 травня. Кожна дитина має право навчатися у школі, яка розташована найближче до її дому. Утім, це не обмежує права здобувати освіту в іншому навчальному закладі, якщо там є вільні місця.

На офіційних сайтах навчальних закладів Білої Церкви можна ознайомитись з територією обслуговування, яка закріплена за кожним освітнім закладом, кількість учнів, які можуть сісти за їх парти.

Які документи необхідні для вступу до школи Аби школа прийняла заяву від батьків, потрібний пакет документів. Їх подають разом із заявою від батьків чи опікунів на офіційному сайті навчального закладу: - заява про зарахування до закладу освіти (формат А-4); - копію свідоцтва про народження; - копію документу, що підтверджує місце проживання дитини; - копію медичної довідки Ф-086-1/0, довідки про щеплення Ф-063 (оригінали здати до 1 вересня 2021 року).

Документи, які можуть підтвердити інформацію про фактичне проживання дитини: - паспорт (посвідка на постійне чи тимчасове проживання, посвідчення біженця) - довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків - довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи - право власності на відповідне житло - документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму чи оренди квартири) - довідка про проходження служби у військовій частині; - акт обстеження умов проживання; - інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини.

Інформація про територію обслуговування того чи того навчального закладу розміщена на сайтах закладів освіти. До прикладу, на сайті Білоцерківської ЗОШ №16

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...