• Головна
  • Демонтаж проводки в квартирі - як зробити це правильно?
Новини компаній
16:55, 15 грудня 2021 р.

Демонтаж проводки в квартирі - як зробити це правильно?

Новини компаній

Коли житло потребує заміни електропроводки, то перше завдання, яке постає, полягає в необхідності демонтувати стару систему. Спершу така задача видається доволі простою і легкою, адже зняти розетки й вимикачі може бути нескладно. Але якщо врахувати ще й дроти, які знаходяться в стіні і не завжди точно відомо, де саме вони проходять, а їх, до речі, теж важливо прибрати, то завдання одразу викликає масу труднощів. Проте отримати загальні знання з цієї проблеми можна, і це допоможе більше реально оцінити власні сили або підштовхне до необхідності звернутись по допомогу спеціалістів.

Які знадобляться інструменти

Перш за все, варто потурбуватися про наявність всіх необхідних для демонтажу електропроводки інструментів. Це значно полегшить процес і стане надійною гарантією позитивного результату. Найнеобхіднішим приладдям є:

  • набір викруток різного формату;
  • пасатижі;
  • ізоляційна стрічка;
  • мультиметр, який можна замінити індикаторною викруткою;
  • ліхтарик;
  • болгарка;
  • перфоратор;
  • рукавички з гумовою основою матеріалу;
  • детектор для визначення прихованої електропроводки (за наявності).

До наведеного списку можна додатково включити кусачки та важкий молоток. Всі інструменти важливі та потрібні, але якщо їх немає, то завжди можна скористатися послугами професіоналів. Наш електрик у Києві, Білій Церкві, виконає всі необхідні задачі швидко та якісно.

Алгоритм дій під час демонтажу електропроводки

Варто обов’язково нагадати, що будь-які роботи з електрикою потрібно проводити лише після повного знеструмлення приміщення. Це просте правило техніки безпеки й нехтувати ним не слід. Але й після вимкнення живлення на щитку все ж варто додатково перевірити наявність напруги. Зробити це можна за допомогою індикатора або мультиметра, які покажуть, чи відсутня напруга в мережі. Після цього можна починати розбирати розподільний щит шляхом від’єднання від нього дротів та всіх групових автоматичних вимикачів. Наступний крок – демонтувати розетки та вимикачі, просто відкрутивши гвинтики, знявши кришку корпусу та від’єднавши дроти від затискачів. Різноманітні освітлювальні прибори, такі як люстри та бра, також підлягають демонтажу. Окремо слід зазначити, що старий електролічильник за потреби також може бути замінений на новий або перенесений на інше місце, згідно з плануванням, проте таку роботу можна виконувати лише після отримання відповідного дозволу, адже це потребуватиме зняття пломб.

Варто пам’ятати, що знімання старого електричного кабелю відбувається в останню чергу. Найлегше демонтувати проводку, яка зроблена відкритим способом – достатньо просто видалити її з короба. А ось для видалення прихованої мережі доведеться докласти більше зусиль. Практичною порадою буде оглянути стіни і зазначити, де помітні шви штукатурки. Саме це може бути ознакою місця, де й була прокладена стара проводка. Але для надійності слід скористатися детектором, який безпомилково вкаже на кабель.

Як отримати відмінний результат

Щоб електропроводка була правильно демонтована і це не створило проблем для прокладання майбутньої нової лінії, варто ретельно вивчити всі нюанси, які стосуються цього виду роботи. Але якщо виникнуть труднощі, то спеціалісти нашої компанії з радістю і у зручний для вас час виконають всі потрібні роботи, пов’язані з електрикою. Ми працюємо на результат, і робимо все можливе, щоб кожен наш клієнт був максимально задоволений результатом нашої співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...