![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Поліцейські Київщини посилили заходи безпеки на Білоцерківщині
![Поліцейські Київщини посилили заходи безпеки на Білоцерків..., фото-1 Поліцейські Київщини посилили заходи безпеки на Білоцерківщині, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В ніч на 15 жовтня на території Білоцерківського району працівники поліції спільно з військовою комендатурою та добровольчими громадськими формуваннями провели профілактичні відпрацювання.
Поліція турбується, щоб кожен громадянин почував себе у безпеці, навіть під час світломаскування міста. Кількість поліцейських патрулів суттєво збільшили, що вже дало позитивний результат.
Поліцейські зафіксували 2 факти незаконного зберігання наркотичних засобів, 68 адміністративних правопорушень, з яких 10 нетверезих водіїв та факт продажу алкоголю у заборонений час.
Правоохоронці Київщини і надалі будуть проводити відпрацювання заради безпеки та спокою громадян!
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.