![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Білоцерківська громада отримала гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів
![Білоцерківська громада отримала гуманітарну допомогу від м..., фото-1 Білоцерківська громада отримала гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В рамках реалізації в Білоцерківській міській територіальній громаді Програми “Мріємо та діємо”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX in Ukraine за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в нашу громаду було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування (цукор, крупи, олія, сіль та інше) для сімей внутрішньо переміщених осіб.
Висловлюємо подяку нашим партнерам за співпрацю та допомогу в такі нелегкі часи для нашої країни.
Варто зазначити, що з це вже другий вантаж відправлений за підтримки вищезазначених організацій для мешканців нашої громади та тих хто був вимушений до нас переїхати.
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.