
09:58, 3 квітня 2023 р.
У Білій Церкві повідомили про вибух, загинула людина
У Білій Церкві, що на Київщині, 2 квітня біля житлового будинку стався вибух, в результаті якого загинула людина. Про це повідомила пресслужба ГУ Національної поліції в Київській області.
Поліція отримала повідомлення про вибух близько 14:00 години, після чого на місце події прибули правоохоронці, рятувальники та медики. Поліцейські знайшли мертвого чоловіка та чеку від гранати.
За даними правоохоронних органів, загиблий був 59-річний чоловік, який мав вади ніг та хворів. Вибухотехніки встановили, що вибух стався внаслідок гранати.
Це не перший випадок вибуху гранати в Київській області. Раніше у Фастові молодий хлопець знайшов гранату та приніс її додому, що призвело до вибуху та тяжких травм.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
08:49, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
07:15, 29 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
