Кухонні підлогові панелі - ідеальна альтернатива іншим типам покриття. Окрім відносно низької ціни, їх також легко встановити, вони з хорошими та естетичними параметрами. Якщо правильно вибрати кухонні панелі, кімната придбає неповторний стиль та елегантний характер. Сьогодні ви дізнаєтеся більше про те, які панелі для підлоги на кухні будуть працювати найкраще, як вибрати візерунки та кольори. Наш інтернет-магазин Брендпол пропонує різні типи панелей для підлоги, включаючи ламінат звичайний та водонепроникний.

Підлога на кухні

Кухня - це кімната, де ви часто проводите не одну годину. Усі домочадці відвідують її кілька разів на день, не кажучи вже про гостей. Саме там ви готуєте їжу, їсте та спілкуєтесь (навіть існує приказка, що «найкращі вечірки завжди на кухні»). У той же час підлога в цьому місці залишається надзвичайно схильною до дії шкідливих факторів - ви не тільки ходите по ній, але й час від часу забруднюєте її їжею, розливаєте напої, які можуть пошкодити її поверхню.

Оскільки приміщення настільки інтенсивно використовується, а підлога постійно піддається дії вологи, бруду та миючих засобів, слід задуматися про це заздалегідь та врахувати при плануванні ремонту або оригінального обладнання квартири. Потім необхідно надати кухні відповідний субстрат, який витримає такі вимогливі умови. Керамічна плитка або кам’яна підлога менш схильні до забруднення та пошкодження, однак у них є основний недолік - неприємні на дотик та не дуже затишні одночасно. На щастя, є ще одна, часто недооцінена кухонна підлога - панелі.

Підлогові панелі - переваги

Панелі підлоги мають багато переваг вони:

  • довговічні,
  • декоративні,
  • прості в монтажі,
  • прості в обслуговуванні,
  • цілком доступні.

Однак купувати найдешевші моделі безглуздо - найголовніше, щоб вони були міцними та довговічними. Важливо також те, що вам не потрібно перевіряти це методом спроб та помилок - вам просто потрібно навчитися читати спеціальне маркування, яке визначає клас стирання, клас обслуговування та інші ключові параметри.

Які підлогові панелі для кухні - види

Кухонні підлогові панелі - це дуже вдалий вибір, але для досягнення найкращих результатів слід розуміти відмінності між їх видами. На ринку представлені ламінатні, дерев’яні, вінілові та навіть пробкові панелі. Ламінатні панелі для кухні - рішення номер один. В даний час вони найбільш популярні - в основному завдяки різноманітному зовнішньому вигляду та спокусливим цінам.