
ФОТО
10:23, 5 серпня 2019 р.
У Білій Церкві врятували борсука
ФОТО
Вчора, 4 серпня на полі в яму глибиною 2,5 м потрапив борсук.
Як повідомляє прес-служба ДСНС у Київській області, повідомлення про допомогу надійшло о 19:25 від представників житлово-комунального господарства.
На місце події виїхав особовий склад 3-го рятувального відділення групи рятувальних робіт у кількості 4-х чоловік.
Рятувальники за допомогою сачка дістали борсука з ями, та доправили до Музею живої природи, флори і фауни «Олександрія».
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
12:34, Сьогодні
