
14:30, 18 вересня 2022 р.
В Білій Церкві відбудеться гутірка на тему значення мови

Захід відбувається в рамках програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України», що реалізується ГО «Молодіжна Платформа» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.
Вже 20 вересня о 18:00 поговоримо на тему мови: як століттями знищували українську мову та хто порушує права російськомовних та мовні маніпуляції.
Обов‘язково заповнюйте реєстраційну форму нижче (місце проведення повідомлять особисто):
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
07:15, 29 березня 2017 р.
08:52, 28 березня 2017 р.
08:47, 28 березня 2017 р.
