• Головна
  • Дослідження: скільки українців вважають своє життя успішним?
17:41, 26 жовтня 2016 р.

Дослідження: скільки українців вважають своє життя успішним?

Більшість українців вважають своє життя успішним, таких в країні – 55%. Натомість 30% дотримуються протилежної думки. Такі дані оприлюднила соціологічна компанія Research & Branding Group за підсумками останнього дослідження.

Успішним своє життя вважають переважно тридцятирічні (66%) українці, а також ті, хто має вищу освіту (66%). Серед старших людей лише 48% вважають, що з їхнім життям все в порядку. Серед людей з неповною середньою освітою таких 39%.

Найчастіше називають себе успішними мешканці Західної України (60%), проте на Сході менше схильні говорити про свій успіх (47%).

53% українців отримують задоволення від свого життя, а 38% є більш чи менш невдоволеними. Найменш задоволені своїм життям літні люди – лише 44%. Окрім віку, на задоволеність життям впливає також рівень освіти – чим він нижчий, тим більше незадоволення.

Головними критеріями успіху для українців є родина (71%), стан здоров’я (47%) та матеріальне становище (44%). Менш пріорітетними є стосунки з друзями та близькими (30%), професійні успіхи (19%) та положення у суспільстві (14%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...