Реклама
15:55, 9 жовтня 2019 р.

Обираємо кредит готівкою

Реклама
Картинки по запросу Как выбрать кредит наличными?

Картинки по запросу Как выбрать кредит наличными?

Якщо ви хочете дізнатися більше про кредити готівкою, зокрема про те, на що звертати увагу при отриманні кредиту, і як вибрати кращу пропозицію для себе, то ви знаходитеся в правильному місці. Ми сподіваємося, що нижче ви знайдете відповіді на всі ваші запитання і легко виберете кредит готівкою в Білій Церкві, найбільш підходящий для ваших потреб. Тут ви можете знайти рейтинг грошових кредитів.

Коли варто брати кредит готівкою?

Для початку корисно зрозуміти, що таке кредит готівкою насправді. Всі кредити можна розділити за призначенням на два типи - інвестиційні і споживчі. Інвестиційні кредити приймаються для того, щоб час від часу приносити позичальникові грошові вигоди. Звичайно, це сфера підприємців, які беруть кредит для фінансування деяких активів виробництва (матеріальних або нематеріальних), які в майбутньому будуть приносити прибуток.

Споживчі кредити приймаються для покупки товарів, які позичальник хоче використовувати, але не має достатніх заощаджень. Кредит готівкою - це класичний споживчий кредит. Він може бути використаний для фінансування автомобіля, ремонту, відпочинку і всього іншого, але ці витрати навряд чи приведуть до майбутньої грошової прибутку.

В цьому випадку, виникає питання - якщо на відміну від інвестиційного кредиту, споживчий кредит не призведе до майбутнього прибутку, навіщо взагалі його використовувати? Чи не краще заощадити час і купити потрібний товар за свої гроші. Перш за все, коли ви купуєте щось в кредит, ви дійсно виграєте час. Якщо ви економите кілька місяців, для того, щоб щось купити, то взявши кредит, ви купуєте це зараз. Витрати на кредит (комісія, відсотки тощо) - це ціна, яку ви платите за цей час.

Коли краще не брати кредит?

Кожен вирішує свої фінансові питання, але в деяких ситуаціях особливо варто подумати, чи варто брати кредит готівкою. Якщо ви не можете заощадити певну суму для заощаджень на місяць, де ви отримаєте кошти для погашення частини кредиту? Звичайно, кредит готівкою може допомогти вам прискорити покупку. Однак, це не викличе раптової появи додаткових грошей. Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, спробуйте спочатку поліпшити управління домашнім бюджетом.

Якщо у вас вже є інший кредит готівкою, або ви часто фінансуєте споживання таким способом, не забувайте, що таким чином ви платите більше, і створюєте ситуацію, яка в кінцевому підсумку приведе вас в спіраль боргів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...