З початку 2018 року в Білоцерківському районі освоєно понад 62 млн.грн. капітальних інвестицій

З початку 2018 року в Білоцерківському районі освоєно понад 62 млн.грн. капітальних інвестицій

Як відомо, інвестиції є одним із трьох китів, на яких базується економіка. В Білоцерківському районі обсяг капітальних інвестицій зосереджено переважно в агропромисловому секторі.

Як повідомляє Білоцерківська районна державна адміністрація, з початку 2018 року освоєно капітальних інвестицій – 62,5 млн грн. У розрахунку на одну особу населення наростаючим підсумком з початку року – 1392,4 грн. Обсяг прямих іноземних інвестицій – 60,5 дол. США .

В Білоцерківському районі налічується 14 підприємств, в статутному фонді яких є частка іноземного інвестора. Основні зусилля райдержадміністрації спрямовані на підвищення інвестиційного іміджу району та зацікавленості як вітчизняних, так і іноземних інвесторів.

Триває переговорний процес із керівництвом «Уманський тепличний комбінат» та ТОВ «Маревен фуд Україна». З метою вивчення потенційних виробничих, ресурсних, економічних можливостей та потреб у залученні інвестицій існує постійна співпраця місцевих органів влади із суб'єктами господарської діяльності.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

інвестиції іноземніінвестиції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі