• Білоцерківські спорстмени здобули медалі на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
Вітаємо!
13:51, 10 грудня 2018 р.

Вітаємо!

Минулими вихідними, 8 та 9 грудня в Білій Церкві проходив ХVІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів на призи триразового олімпійського чемпіона  Олександра Медведя. Білоцерківські спортсмени посіли призові місця на змаганнях.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, участь у турнірі взяли понад 120 учасників з 16 регіонів України та спортсмени з Білорусі та Ізраїля.

Від Білої Церкви на змаганнях виступили вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп».

За результатами турніру з вільної боротьби серед юніорів білоцерківські спортсмени посіли наступні призові місця:

• Валентин Бабій (вагова категорія 74 кг)- І місце   ( тренери В. Падалець, В. Савченко)
  • Назар Богданець (вагова категорія 74 кг)- ІІІ місце   ( тренери І. Парчук,  О. Старинський )
  • Погосян Нарек (вагова категорія 65кг) – ІІІ місце (тренери  Мазуркевич О., Хоменко В.)
  • Підлипинець Данило (вагова категорія 70кг) – І місце (тренери О.  Старинський ,Р. Криворот )
  • Денисюк Дмитро (вагова категорія 125кг) – ІІІ місце (тренери О. Старинський , І. Парчук  )

Вітаємо спортсменів і бажаємо подальших перемог та звершень!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію