![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
На Міжобласному турнірі з волейболу І місце вибороли юні волейболістки з Білої Церкви
![волейболістки з Білої Церкви , волейбол біла церква, спорт біла цер... волейболістки з Білої Церкви , волейбол біла церква, спорт біла церква, новини біла церква](/dist-assets/images/cap.jpg)
волейболістки з Білої Церкви , волейбол біла церква, спорт біла церква, новини біла церква
Команда дівчат ДЮСШ “Юність” взяла участь у Міжобласному турніру з волейболу серед дівчат 2005 р.н. та 2009 р.н., присвячений зимовим канікулам, що відбувся цих вихідних у місті Каневі.
У кожній віковій групі 5 команд виборювали призові місця. Білу Церкву на даних змаганнях представляло дві команди дівчат ДЮСШ “Юність” під керівництвом старшого тренера – викладача відділення волейболу Тетяни Леонтіївни Корчагіної.
Команда дівчат ДЮСШ “Юність” 2006 року народження виборола – 1 місце. Переможці нагороджені кубком, медалями, грамотами та цінними подарунками.
![На Міжобласному турнірі з волейболу І місце вибороли юні в..., фото-2 На Міжобласному турнірі з волейболу І місце вибороли юні волейболістки з Білої Церкви , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Команда дівчат 2009 року народження у напруженій боротьбі посіла четверте місце. Учасники змагань дуже вдячні організаторам турніру за запрошення та гарну, доброзичливу атмосферу.