На шляху до забезпечення захисту прав громадян у процесі судового спору певною перепоною стають особливості виконання судових рішень в державі. За офіційними даними Мін’юсту у 2013 р. на виконання органам ДВС надійшло близько 8 млн проваджень на загальну суму понад 440 млрд грн. Разом з тим, тільки кожне четверте судове рішення, в подальшому, виконано. Тому реформування виконавчого провадження протягом останніх років стало настільки важливим. Головним завданням реформ визначено відновлення довіри до судової влад, реальне забезпеченням права людини на справедливий, неупереджений та професійний суд. Виконанні судові рішення громадської організації приватних виконавців ФАКТ можливо дізнатися на сторінці нашого сайту https://fakt.org.ua/uk/category/judgments-ua/.

В наші дні кожен громадян України може вибирати самостійно, якими послугами скористатися: звернутись до державних чи приватних виконавців. Слід зазначити, що оплата приватних виконавців вартує дорожче, ніж державних. Разом з тим, приватні виконавці працюють в умовах конкуренції, як між собою, так і державними виконавцями. Тому приватники намагаються виконувати роботу ефективніше і краще. В іншому випадку вони позбудуться клієнтів та зароблять погану репутацію.

Щоб перевірити, чи має право приватний виконавець, до якого Ви звернулись, здійснювати примусове виконання судових рішень, необхідно звернутись до Єдиного реєстру приватних виконавців України чи звернутися на сторінку сайту https://fakt.org.ua/uk/pv/. Там містяться списки приватних виконавців.

Забезпечення примусового виконання рішень суду

За посиланням https://fakt.org.ua Ви знайдете справжніх професіоналів, які допоможуть примусово та у стислі строки виконати рішення суду в рамках виконавчого провадження в любому регіоні України. При набутті сторонами спору офіційних статусі в боржника та стягувача, виникає можливість щодо реалізації виконавчих проваджень відносно першого за його місцем:

  • перебування;
  • проживання;
  • роботи;
  • реєстрації майна.

Деякі судові рішення у цивільних справах згідно Закону виконуються негайно. Теж відразу наступного дня після їх прийняття, забезпечується виконання окремих судових рішень в адміністративних справах.

Чому краще звернутись до фахівців об'єднання "Факт"

У нашу команду увійшли досвідчені і висококваліфіковані юристи з досвідом роботи та бездоганною репутацією. Серед основних послуг об'єднання:

  • забезпечення виконання судових рішень;
  • виконання нотаріальних написів;
  • виконання рішень комісій з трудових спорів;
  • представництво інтересів в судах;
  • стягнення проблемних активів та заборгованості.

Зростання в наші дні кількості судових рішень, виконаних добровільно чи у примусовому порядку, сприятиме підвищенню довіри до державних інституцій та правосуддя, як до дієвого інструменту у вирішенні проблем.